środa, 11 lipca 2012

Propozycje.


Prawie na każdym blogu można znaleźć taki dział. Chcielibyście, aby i tutaj zagościła taka rubryka? Co sądzicie o tym pomyśle? 

Jeśli nie podoba się Wam ten pomysł, mam dla Was inną propozycję. Oglądaliście kiedyś 'Gwiazdy na dywaniku'? Można to przekształcić np. na 'Krytyka na dywaniku' :) 

Co Wy na to? Co wolicie?

4 komentarze: