Prawie na każdym blogu można znaleźć taki dział. Chcielibyście, aby i tutaj zagościła taka rubryka? Co sądzicie o tym pomyśle?
Jeśli nie podoba się Wam ten pomysł, mam dla Was inną propozycję. Oglądaliście kiedyś 'Gwiazdy na dywaniku'? Można to przekształcić np. na 'Krytyka na dywaniku' :)
Co Wy na to? Co wolicie?
Jestem na 'TAK' :). 'Krytyka na Dywaniku' to świetny pomysł!
OdpowiedzUsuńteż jestem na tak . xd
OdpowiedzUsuńI ja też jestem na TAK
OdpowiedzUsuńemilka141a
Fajnie by było ;) ♥
OdpowiedzUsuń