poniedziałek, 9 lipca 2012

WYNIKI + PEWNA ZMIANA.


Długo zastanawiałam się nad tym, czy zostać, czy może powiedzieć 'cześć' stardollowemu światu. Jednak nie potrafię tak ot odejść. Poznałam tu wspaniałych ludzi, którzy zmienili mój pogląd na temat Stardollu. Z tym blogiem jest podobnie, to mój pierwszy blog, założony już nieco ponad rok temu. Nigdy nie marzyłam o tym, że będzie to tak fajnie się rozwijać.. Dlatego nie, nie odchodzę, nie opuszczam nic, nie poddaję się. Będę musiała ze zdwojoną siłą zająć się blogiem. Mam zamiar nieco odświeżyć wygląd bloga i może wprowadzić parę zmian.. 
Jednym z nich jest zamknięcie działu 'Stylizacje'. Nie będę pokazywać tu żadnych nowych outfitów. Postanowiłam założyć nowego bloga, przeznaczonego tylko do tego celu, a ten blog pozostawić metamorfozom i ciekawym artykułom o modzie. Adres nowego bloga podam Wam, kiedy będzie już gotowy. Na razie poszukuję załogi ;)
Teraz już przejdę do konkretów, a mianowicie do wyników. Poszukiwałam ludzi z wyczuciem stylu, mające nieco wolnego czasu. Zgłosili się naprawdę świetni ludzie, dlatego mój wybór był bardzo trudny. W końcu zdecydowałam się, bo nie widziałam już sensu, by ciągnąć tego dłużej. Wybrałam dwie osoby, ponieważ nieco sypie się nam załoga, a nie ukrywam zawiodłam się na Tii i Mary, ale to nie miejsce na moje żale. Zobaczymy co z tego wyniknie dalej.. Ostatecznie na okres próbny postanowiłam przyjąć LadyPrincesslov oraz Zgonix. Tak jak mówiłam na razie jestescie przyjęte na okres próbny - 2 tygodnie. Musicie dodawać jedną metamorfozę dziennie (na razie tylko jedną) na zmianę. Na jutro pierwszą metamorfozę ma przygotować LadyPrincesslov, a następnie Zgonix. Potem kolejka idzie od nowa. Jeśli nie przypadną Wam do gustu ich metamorfozy mam w zanadrzu kolejne osoby, jednak uważam, że dziewczyny wspaniale się spiszą :)

Serdecznie Was pozdrawiam - Saritka1995. 

DO LADYPRINCESSLOV I ZGONIX - napiszcie pod tym postem swoje maile, bym mogła dodać Was do załogi :)

Co sądzicie o tych zmianach? Mogą być tutaj wdrożone?

EDIT: Mała zmiana w grafiku. Od jutra do 13 lipca codziennie to Zgonix dodaje metamorfozy. LadyPrincesslov od 14 lipca dodaje codziennie do 18 lipca. Wtedy to okaże się, która zostaje. Jest także możliwość, że zostaną obie :) Zmiana ta jest konieczna, ponieważ Zgonix wyjeżdża na wakacje właśnie od 13 lipca. Jeśli LadyPrincesslov nie będzie coś pasować - postaram się to jakoś rozwiązać i ułożyć to tak, by wszystko grało.

16 komentarzy:

  1. Cieszę się bardzo, chociaż to tylko okres próbny ;).

    E - mail: zorciarom@buziaczek.pl

    Zgonix ;3.

    OdpowiedzUsuń
  2. Co do kolejki z metamorfozami to idziemy od dołu, czy od góry?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z pierwszej od góry, z drugiej od dołu. Ale najpierw robicie nr.1 :) Dodaje Cie ;*

      Usuń
  3. Świetnie, cieszę się niezmiernie!

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  5. Mój e-mail: martyna2496@vp.pl

    Czyli na jutro nie przygotowywać metamorfozy? :)

    LadyPrincesslov

    OdpowiedzUsuń
  6. Gratulacje! Idealne miejsce dla Zgonix, jej stylizacja była cudowna. Do LadyPrincessLov nie jestem przekonana, ale, ale nawet nie zrobiła jednej metamorfozy, a ja się czepiam. Czekam na posty nowych redaktorek :)

    OdpowiedzUsuń
  7. czyli ja z Anią nie robimy już metamorfoz?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie, tymczasowo macie wolne :) musicie trochę odpocząć, należy się Wam ;*

      Usuń
    2. Możecie za to napisać jakiś ciekawy artykuł.. nie obrazilibyśmy sie.

      Usuń
    3. ale ja się nie znam na modzie.

      Usuń
    4. to nie musi być o modzie. moga to byc jakies ciekawostki o stardoll. napisz do mnie na prov, bede mogla podrzucic ci kilka poomyslow.

      Usuń