Długo zastanawiałam się nad tym, czy zostać, czy może powiedzieć 'cześć' stardollowemu światu. Jednak nie potrafię tak ot odejść. Poznałam tu wspaniałych ludzi, którzy zmienili mój pogląd na temat Stardollu. Z tym blogiem jest podobnie, to mój pierwszy blog, założony już nieco ponad rok temu. Nigdy nie marzyłam o tym, że będzie to tak fajnie się rozwijać.. Dlatego nie, nie odchodzę, nie opuszczam nic, nie poddaję się. Będę musiała ze zdwojoną siłą zająć się blogiem. Mam zamiar nieco odświeżyć wygląd bloga i może wprowadzić parę zmian..
Jednym z nich jest zamknięcie działu 'Stylizacje'. Nie będę pokazywać tu żadnych nowych outfitów. Postanowiłam założyć nowego bloga, przeznaczonego tylko do tego celu, a ten blog pozostawić metamorfozom i ciekawym artykułom o modzie. Adres nowego bloga podam Wam, kiedy będzie już gotowy. Na razie poszukuję załogi ;)
Teraz już przejdę do konkretów, a mianowicie do wyników. Poszukiwałam ludzi z wyczuciem stylu, mające nieco wolnego czasu. Zgłosili się naprawdę świetni ludzie, dlatego mój wybór był bardzo trudny. W końcu zdecydowałam się, bo nie widziałam już sensu, by ciągnąć tego dłużej. Wybrałam dwie osoby, ponieważ nieco sypie się nam załoga, a nie ukrywam zawiodłam się na Tii i Mary, ale to nie miejsce na moje żale. Zobaczymy co z tego wyniknie dalej.. Ostatecznie na okres próbny postanowiłam przyjąć LadyPrincesslov oraz Zgonix. Tak jak mówiłam na razie jestescie przyjęte na okres próbny - 2 tygodnie. Musicie dodawać jedną metamorfozę dziennie (na razie tylko jedną) na zmianę. Na jutro pierwszą metamorfozę ma przygotować LadyPrincesslov, a następnie Zgonix. Potem kolejka idzie od nowa. Jeśli nie przypadną Wam do gustu ich metamorfozy mam w zanadrzu kolejne osoby, jednak uważam, że dziewczyny wspaniale się spiszą :)
Serdecznie Was pozdrawiam - Saritka1995.
DO LADYPRINCESSLOV I ZGONIX - napiszcie pod tym postem swoje maile, bym mogła dodać Was do załogi :)
Co sądzicie o tych zmianach? Mogą być tutaj wdrożone?
EDIT: Mała zmiana w grafiku. Od jutra do 13 lipca codziennie to Zgonix dodaje metamorfozy. LadyPrincesslov od 14 lipca dodaje codziennie do 18 lipca. Wtedy to okaże się, która zostaje. Jest także możliwość, że zostaną obie :) Zmiana ta jest konieczna, ponieważ Zgonix wyjeżdża na wakacje właśnie od 13 lipca. Jeśli LadyPrincesslov nie będzie coś pasować - postaram się to jakoś rozwiązać i ułożyć to tak, by wszystko grało.
EDIT: Mała zmiana w grafiku. Od jutra do 13 lipca codziennie to Zgonix dodaje metamorfozy. LadyPrincesslov od 14 lipca dodaje codziennie do 18 lipca. Wtedy to okaże się, która zostaje. Jest także możliwość, że zostaną obie :) Zmiana ta jest konieczna, ponieważ Zgonix wyjeżdża na wakacje właśnie od 13 lipca. Jeśli LadyPrincesslov nie będzie coś pasować - postaram się to jakoś rozwiązać i ułożyć to tak, by wszystko grało.
Cieszę się bardzo, chociaż to tylko okres próbny ;).
OdpowiedzUsuńE - mail: zorciarom@buziaczek.pl
Zgonix ;3.
Co do kolejki z metamorfozami to idziemy od dołu, czy od góry?
OdpowiedzUsuńZ pierwszej od góry, z drugiej od dołu. Ale najpierw robicie nr.1 :) Dodaje Cie ;*
UsuńŚwietnie, cieszę się niezmiernie!
OdpowiedzUsuńzmieniłam plan, teraz pasuje juz ? :)
Usuńtak, jest świetnie
UsuńGratulacje . ;))
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńMój e-mail: martyna2496@vp.pl
OdpowiedzUsuńCzyli na jutro nie przygotowywać metamorfozy? :)
LadyPrincesslov
nie :) dopiero na 13-ego
UsuńGratulacje! Idealne miejsce dla Zgonix, jej stylizacja była cudowna. Do LadyPrincessLov nie jestem przekonana, ale, ale nawet nie zrobiła jednej metamorfozy, a ja się czepiam. Czekam na posty nowych redaktorek :)
OdpowiedzUsuńczyli ja z Anią nie robimy już metamorfoz?
OdpowiedzUsuńnie, tymczasowo macie wolne :) musicie trochę odpocząć, należy się Wam ;*
UsuńMożecie za to napisać jakiś ciekawy artykuł.. nie obrazilibyśmy sie.
Usuńale ja się nie znam na modzie.
Usuńto nie musi być o modzie. moga to byc jakies ciekawostki o stardoll. napisz do mnie na prov, bede mogla podrzucic ci kilka poomyslow.
Usuń