niedziela, 16 grudnia 2012

Metamorfoza Saritka1995

Przed: Podoba mi się Twoja karnacja, części twarzy tak samo. Makijaż jest fajny, może trochę za prosty, ale nie mam nic przeciwko prostocie. Niestety, Twoja fryzura nie do końca mnie przekonuje.
Po: Ja zrobiłam fioletowo-czarny makijaż oka. Przyznam się szczerze że nie umiem malować tych oczu, ale mniejsza o to. Dodałam krótką, ciekawą fryzurkę, i dwa kolczyki na uchu :)
Przed: Cóż mam napisać? Stylizacja niestety nie jest w moim guście, dlatego nie wypowiem się na jej temat.
Po: Ja: Zakochałam się w Twojej szafie już dawno, ale nie wiedziałam że tak łatwo można łączyć te perełki. kiś czas temu pisałaś, że potrzebujesz metamorfozy dollki, dlatego zrobiłam ubiór nie w Twoim stylu. Mnie się podoba, czekam na Twoją opinię :) + Przepraszam że ucięłam część głowy :/


Lepiej Przed czy Po?

5 komentarzy:

  1. Nigdy nie poączyłabym tak tej tuniki, i saa sobie sie dziwie, bo wyglada to calkiem calkiem :)
    Makijaz po jest przepiekny, ale znjaac mnie i tak go nie skopiuje :) bo nie bede potrafic
    :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, połączenie tej tuniki na prawdę mi się podoba :)

      Usuń
  2. Bardzo mi się podoba, ślicznie ci wyszła

    OdpowiedzUsuń
  3. Rzeczywiście metamorfoza jest świetna, ale widzę jeden rzucający się w oczy błąd - sandałki na platformie+ zakolanówki.Strasznie mnie to razi i uważam to za największą wtopę, jaka może się zdarzyć na stardoll i w rzeczywistości. To jak klapki Kuboty w połączeniu ze skarpetami XD.
    TakaFaza ♥

    OdpowiedzUsuń