Po: Ja zrobiłam fioletowo-czarny makijaż oka. Przyznam się szczerze że nie umiem malować tych oczu, ale mniejsza o to. Dodałam krótką, ciekawą fryzurkę, i dwa kolczyki na uchu :)
Przed: Cóż mam napisać? Stylizacja niestety nie jest w moim guście, dlatego nie wypowiem się na jej temat.
Po: Ja: Zakochałam się w Twojej szafie już dawno, ale nie wiedziałam że tak łatwo można łączyć te perełki. kiś czas temu pisałaś, że potrzebujesz metamorfozy dollki, dlatego zrobiłam ubiór nie w Twoim stylu. Mnie się podoba, czekam na Twoją opinię :) + Przepraszam że ucięłam część głowy :/
Lepiej Przed czy Po?

saritka.bmp)
Nigdy nie poączyłabym tak tej tuniki, i saa sobie sie dziwie, bo wyglada to calkiem calkiem :)
OdpowiedzUsuńMakijaz po jest przepiekny, ale znjaac mnie i tak go nie skopiuje :) bo nie bede potrafic
:D
Dziękuję, połączenie tej tuniki na prawdę mi się podoba :)
UsuńBardzo mi się podoba, ślicznie ci wyszła
OdpowiedzUsuńFajnoo *_*
OdpowiedzUsuńFruzia331
Rzeczywiście metamorfoza jest świetna, ale widzę jeden rzucający się w oczy błąd - sandałki na platformie+ zakolanówki.Strasznie mnie to razi i uważam to za największą wtopę, jaka może się zdarzyć na stardoll i w rzeczywistości. To jak klapki Kuboty w połączeniu ze skarpetami XD.
OdpowiedzUsuńTakaFaza ♥