Witajcie! To nasz pierwszy post z serii Hot or Not. Mamy nadzieję że przyjmiecie nas ciepło i chętnie będziecie komentować nasze notki. Na pierwszy ogień idą: NieOosiagalna,kinkietkinkiet, Kaskamaska oraz bad_lady123.
NieOosiagalna


misslola_88- Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być okej, jednak po przyjrzeniu się zaczyna mi tu coś nie pasować. Moim zdaniem spodnie oraz pasek są tutaj zbędne, tylko przytłaczają i psują stylizację. Reszta jest znacznie, ładnie to razem współgra. Jeśli mogłabym zmienić cały outfit, zrezygnowałabym z czerni, a na jej miejscu użyłabym bieli lub różu. Ogólnie nie mam wielu zastrzeżeń, jednak moja ocena to Hot/Not.
Van_nessa11- Jak dla mnie wszystko jest poprawnie. Przeszkadza mi tylko błyszcząca torebka. Dla mnie jesteś Hot.
Van_nessa11- Jak dla mnie wszystko jest poprawnie. Przeszkadza mi tylko błyszcząca torebka. Dla mnie jesteś Hot.
kinkietkinkiet
misslola_88- Tutaj mogę spokojnie powiedzieć że mi się podoba. No może z wyjątkiem tej torebki która moim zdaniem jest z zupełnie innej bajki. Outfit jest bardzo ciekawy i z pazurem. Podobają mi się faktury sukienki które stworzyłaś poprzez nałożenie na siebie bluzki i spódnicy. Bez zawahania daję Hot/Not.Van_nessa11- Stylizacja jest świetna, ciekawie wykorzystałaś różową bluzkę HB. Brakuje mi tu jednak jakiegoś różowego akcentu. Mimo to daję ci Hot.
Kaskamaska
misslola_88- Góra stylizacji moim zdaniem jest bardzo ładna. Kolory dobrze współgrają, nie gryzą się. Bluzka dobrze komponuje się z okularami a kapelusz z kopertówką. Jednak dolna partia outfitu jest już nieco gorsza. Nie podoba mi się tutaj użycie tej maxi, zwyczajnie tu nie pasuję. Moja ocena to Hot/Not.Van-nessa11- Dla mnie góra jest poprawna lecz dół już nie. Długa spódnica nie pasuje do jeansowej kurtki. Przeszkadzają mi również latające okulary.Hot/Not
Wersja poprawiona- Zamieniliśmy dół na krótszy i odsłoniliśmy buty.
bad_lady123
Van_nessa11- Stylizacja poprawna, nie pasują mi tylko buty i torebka które są w zupełnie innym kolorze. Daję Hot/Not.
misslola_88- Wszystko jest tutaj z innej bajki!
Spódnica baletnicy, bluzka jak z horroru i buty klauna- to nie jest dobre połączenie. Jednak jak popatrzy się na to z innej strony, może nie jest aż tak źle. Daję Ci Hot/Not.
Wersja poprawiona - Ciężko mi było dokonać tylko jednej zmiany, ponieważ nie masz zbyt dużej szafy. Jednak co nie co udało mi się poprawić. Bluzkę i spódnice zamieniłam na sukienkę. Moim zdaniem dobrze ona współgra kolorystycznie.
Jak się Wam podobają stylizacje?
Lepiej przed czy po? Która jest najlepsza?



Zgadzam się z tobą.A najlepsza stylizacja to 2
OdpowiedzUsuńZgadzam się ze wszystkimi stylizacjami i opiniami ;)
OdpowiedzUsuńNajlepsza pierwsza stylizacja ;*
a38013
Dzięki za opinie. :) Mam tylko pytanie do Van_nessa11: Gdzie Ty u mnie widzisz torebkę, bo ja jestem ślepa? xD
OdpowiedzUsuńbad_lady123
Podoba mi się to, że wprowadzacie zmiany w strojach. Nie widziałam tego chyba na żadnym innym blogu :) Ale jakoś żadna z stylizacji użytkowniczek nie przypadła mi do gustu.
OdpowiedzUsuńklusia03
bad_lady : Zapomniałem poprawić oceny, która była dla twojej poprzedniej stylizacji :) Przepraszam .
OdpowiedzUsuńJakieś dziwny sposób.
OdpowiedzUsuńWedług mnie, zmieniacie rzeczy na takie, które nie robią dużej różnicy i przyznam się, że na pierwszy rzut oka stylki są identyczne :)
Bardzo fajne HoN, czekam na kolejną odsłone, szkoda że tylko 1 HoN na tydzień :(
OdpowiedzUsuń