wtorek, 27 sierpnia 2013

Hot or Not #1.


Witajcie! To nasz pierwszy post z serii Hot or Not. Mamy nadzieję że przyjmiecie nas ciepło i chętnie będziecie komentować nasze notki. Na pierwszy ogień idą:  NieOosiagalna,kinkietkinkiet, Kaskamaska oraz bad_lady123.


NieOosiagalna


misslola_88- Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być okej, jednak po przyjrzeniu się zaczyna mi tu coś nie pasować. Moim zdaniem spodnie oraz pasek są tutaj zbędne, tylko przytłaczają i psują stylizację. Reszta jest znacznie, ładnie to razem współgra. Jeśli mogłabym zmienić cały outfit, zrezygnowałabym z czerni, a na jej miejscu użyłabym bieli lub różu. Ogólnie nie mam wielu zastrzeżeń, jednak moja ocena to Hot/Not.

Van_nessa11- Jak dla mnie wszystko jest poprawnie. Przeszkadza mi tylko błyszcząca torebka. Dla mnie jesteś Hot.


















   

 
Wersja poprawiona- Błyszcząca torebka została zastąpiona workowatą. Spowodowało to że stylizacja na górze nie jest już tak zapełniona.


kinkietkinkiet

misslola_88- Tutaj mogę spokojnie powiedzieć że mi się podoba. No może  z wyjątkiem tej torebki która moim zdaniem jest z zupełnie innej bajki. Outfit jest bardzo ciekawy i z pazurem. Podobają mi się faktury sukienki które stworzyłaś poprzez nałożenie na siebie bluzki i spódnicy. Bez zawahania daję Hot/Not.




Van_nessa11- Stylizacja jest świetna, ciekawie wykorzystałaś różową bluzkę HB. Brakuje mi tu jednak jakiegoś różowego akcentu. Mimo to daję ci Hot.



















                                    



Wersja poprawiona- Czarne buty zamieniliśmy na sandałki z różowym akcentem.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Kaskamaska

misslola_88- Góra stylizacji moim zdaniem jest bardzo ładna. Kolory dobrze współgrają, nie gryzą się. Bluzka dobrze komponuje się z okularami a kapelusz z kopertówką. Jednak dolna partia outfitu jest już nieco gorsza. Nie podoba mi się tutaj użycie tej maxi, zwyczajnie tu nie pasuję. Moja ocena to Hot/Not.


Van-nessa11- Dla mnie góra jest poprawna lecz dół już nie. Długa spódnica nie pasuje do jeansowej kurtki. Przeszkadzają mi również latające okulary.Hot/Not















                                                                               




Wersja poprawiona- Zamieniliśmy dół na krótszy i odsłoniliśmy buty.  

bad_lady123



Van_nessa11- Stylizacja poprawna, nie pasują mi tylko buty i torebka które są w zupełnie innym kolorze. Daję Hot/Not.             
                                                          

misslola_88- Wszystko jest tutaj z innej bajki!
Spódnica baletnicy, bluzka jak z horroru i buty klauna- to nie jest dobre połączenie. Jednak jak popatrzy się na to z innej strony, może nie jest aż tak źle. Daję Ci Hot/Not.


                                                                                  Wersja poprawiona - Ciężko mi było dokonać tylko jednej zmiany, ponieważ nie masz zbyt dużej szafy. Jednak co nie co udało mi się poprawić. Bluzkę i spódnice zamieniłam na sukienkę. Moim zdaniem dobrze ona współgra kolorystycznie.

Jak się Wam podobają stylizacje?
Lepiej przed czy po? Która jest najlepsza?


7 komentarzy:

  1. Zgadzam się z tobą.A najlepsza stylizacja to 2

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się ze wszystkimi stylizacjami i opiniami ;)
    Najlepsza pierwsza stylizacja ;*

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki za opinie. :) Mam tylko pytanie do Van_nessa11: Gdzie Ty u mnie widzisz torebkę, bo ja jestem ślepa? xD

    bad_lady123

    OdpowiedzUsuń
  4. Podoba mi się to, że wprowadzacie zmiany w strojach. Nie widziałam tego chyba na żadnym innym blogu :) Ale jakoś żadna z stylizacji użytkowniczek nie przypadła mi do gustu.

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  5. bad_lady : Zapomniałem poprawić oceny, która była dla twojej poprzedniej stylizacji :) Przepraszam .

    OdpowiedzUsuń
  6. Jakieś dziwny sposób.
    Według mnie, zmieniacie rzeczy na takie, które nie robią dużej różnicy i przyznam się, że na pierwszy rzut oka stylki są identyczne :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Bardzo fajne HoN, czekam na kolejną odsłone, szkoda że tylko 1 HoN na tydzień :(

    OdpowiedzUsuń