Witajcie po raz kolejny już dzisiaj. Tak jak obiecałam dodaję teraz "normalniejsze" stylizacje. Jak sam tytuł mówi będzie kobieco, elegancko. Zdziwi Was to na pewno, bo czerń występuje tylko w niewielkich ilościach. Tak wiem, jest to ogromny szok :D Każdy outfit był zrobiony na bazie mojego najnowszego łupu - bluzki. I przepraszam Was za ten sam kapelusz w każdej stylizacji, ale chyba uzależniłam się od niego. Poza tym planuję post ze stylizacjami z najnowszymi trendami na jesień. Co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć taką notkę? :) Nie przedłużając, oto outfity:
Bluzka - Bonjour Bizou + Decades
Spodnie - It Girls
Blazer - DKNY
Buty - Sonia Rykiel Tribute
Kopertówka - Liu Jo + Happy Unity Day Of Germany
Pasek - Givenchy Tribute
Kapelusz - Riviera
Okulary - Hot Buys + Otto + Royalty
Koszula - Bonjour Bizou + Decades + projekt Dark_and_Dark
Spódnica - Decades
Buty - DvF
Torebka - Antidote
Pasek - Gucci Holiday Tribute
Kapelusz - Riviera
Bluzka - Bonjour Bizou + It Girls
Sukienka jako spódnica - Nelly.com
Kurtka - Original Future
Buty - Pretty n'Love + Pretty n'Love
Torebka - Givenchy Tribute
Kapelusz - Riviera
Za skomentowanie tej notki dwie osoby otrzymają po 20sd :)



Świetna stylizacja :)
OdpowiedzUsuń_karolcia01_
1 i 2 świetne! :D Śliczna jest ta koszula/bluzka, którą upolowałaś :)
OdpowiedzUsuńklusia03
Im dalej przesuwałam posta, tym bardziej moja buzia się otwierała - tak mogę opisac mój stan. Dziękuję za uwagę o.O
OdpowiedzUsuńHehehehehhe :P
UsuńŚliczne stylkii :* +nie przeszkadzają mi poprzednie stylizacje też są boskieee :)
OdpowiedzUsuńGwiazdeczka_952
Wszystko ładnie i wyśmienicie wykończone
OdpowiedzUsuńhannalovepretty
Po 1 Pięknie
OdpowiedzUsuńPo 2 Pięknie
Po 3 Pięknie
3 razy pięknie przechodzi pani dalej xd
śliczne stylizacje, najbardziej chyba podoba mi się pierwsza lub druga, nie umiem się zdecydować bo wszystkie są świetne :)
OdpowiedzUsuń+ ja bym chciała zobaczyć taką notkę:D
julia.star-doll
Wszystkie stylki są bardzo dobre.
OdpowiedzUsuńCiekawe i oryginalne, brawo!
No i wiesz, że uwielbiam Twoją twarz (już to gdzieś pisałam) :P
Post chętnie zobaczę, a co mi tam!
2 stylizacja najlepsza, a w 3 jakoś kapelusz mi nie pasuje..
OdpowiedzUsuńCherryVenette
2 najlepsza ale ten kapelusz ty nie pasuje
OdpowiedzUsuńMi najbardziej podoba się stylizacja ostatnia.Jest najbardziej w moim guście i bardzo bardzo podobają mi się buty ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Najbardziej podoba mi się druga stylizacja, ale pozostałe tez są bardzo dobre :))
OdpowiedzUsuń_Carolciaaa
Moje faworytki to stylizacje 2 i 3 ♥♥♥
OdpowiedzUsuńObie są piękne. Z miejsca się w nich zakochałam. Za ile upolowałaś koszulę? Też będę musiała się za nią rozejrzeć.
BlackLilou
Ogólnie kupiłam ją i kilka innych rzeczy za doładowanie, tak więc nie powiem Ci ile mniej więcej może kosztować :)
UsuńCzyli na bazarku do kupienia za mniej więcej 600sd :( Trzeba będzie rozejrzeć się na "czarnym rynku". A od kogo ją kupiłaś?
OdpowiedzUsuń