czwartek, 29 sierpnia 2013

Mix Outfits - kobiecy look + niespodzianka

Witajcie po raz kolejny już dzisiaj. Tak jak obiecałam dodaję teraz "normalniejsze" stylizacje. Jak sam tytuł mówi będzie kobieco, elegancko. Zdziwi Was to na pewno, bo czerń występuje tylko w niewielkich ilościach. Tak wiem, jest to ogromny szok :D Każdy outfit był zrobiony na bazie mojego najnowszego łupu - bluzki. I przepraszam Was za ten sam kapelusz w każdej stylizacji, ale chyba uzależniłam się od niego. Poza tym planuję post ze stylizacjami z najnowszymi trendami na jesień. Co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć taką notkę? :) Nie przedłużając, oto outfity:


Bluzka - Bonjour Bizou + Decades
Spodnie - It Girls
Blazer - DKNY
Buty - Sonia Rykiel Tribute
Kopertówka - Liu Jo + Happy Unity Day Of Germany
Pasek - Givenchy Tribute
Kapelusz - Riviera
Okulary - Hot Buys + Otto + Royalty 


Koszula - Bonjour Bizou + Decades + projekt Dark_and_Dark
Spódnica - Decades 
Buty - DvF
Torebka - Antidote
Pasek - Gucci Holiday Tribute
Kapelusz - Riviera


Bluzka - Bonjour Bizou + It Girls
Sukienka jako spódnica - Nelly.com
Kurtka - Original Future
Buty - Pretty n'Love + Pretty n'Love
Torebka - Givenchy Tribute
Kapelusz - Riviera

Za skomentowanie tej notki dwie osoby otrzymają po 20sd  :) 

16 komentarzy:

  1. Świetna stylizacja :)

    _karolcia01_

    OdpowiedzUsuń
  2. 1 i 2 świetne! :D Śliczna jest ta koszula/bluzka, którą upolowałaś :)

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  3. Im dalej przesuwałam posta, tym bardziej moja buzia się otwierała - tak mogę opisac mój stan. Dziękuję za uwagę o.O

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczne stylkii :* +nie przeszkadzają mi poprzednie stylizacje też są boskieee :)
    Gwiazdeczka_952

    OdpowiedzUsuń
  5. Wszystko ładnie i wyśmienicie wykończone

    hannalovepretty

    OdpowiedzUsuń
  6. Po 1 Pięknie
    Po 2 Pięknie
    Po 3 Pięknie

    3 razy pięknie przechodzi pani dalej xd

    OdpowiedzUsuń
  7. śliczne stylizacje, najbardziej chyba podoba mi się pierwsza lub druga, nie umiem się zdecydować bo wszystkie są świetne :)
    + ja bym chciała zobaczyć taką notkę:D

    julia.star-doll

    OdpowiedzUsuń
  8. Wszystkie stylki są bardzo dobre.
    Ciekawe i oryginalne, brawo!
    No i wiesz, że uwielbiam Twoją twarz (już to gdzieś pisałam) :P

    Post chętnie zobaczę, a co mi tam!

    OdpowiedzUsuń
  9. 2 stylizacja najlepsza, a w 3 jakoś kapelusz mi nie pasuje..
    CherryVenette

    OdpowiedzUsuń
  10. 2 najlepsza ale ten kapelusz ty nie pasuje

    OdpowiedzUsuń
  11. Mi najbardziej podoba się stylizacja ostatnia.Jest najbardziej w moim guście i bardzo bardzo podobają mi się buty ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  12. Najbardziej podoba mi się druga stylizacja, ale pozostałe tez są bardzo dobre :))
    _Carolciaaa

    OdpowiedzUsuń
  13. Moje faworytki to stylizacje 2 i 3 ♥♥♥
    Obie są piękne. Z miejsca się w nich zakochałam. Za ile upolowałaś koszulę? Też będę musiała się za nią rozejrzeć.

    BlackLilou

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ogólnie kupiłam ją i kilka innych rzeczy za doładowanie, tak więc nie powiem Ci ile mniej więcej może kosztować :)

      Usuń
  14. Czyli na bazarku do kupienia za mniej więcej 600sd :( Trzeba będzie rozejrzeć się na "czarnym rynku". A od kogo ją kupiłaś?

    OdpowiedzUsuń