poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Mix Outfits - Maxi skirt

O to moja zdobycz - MAXI z Young Hollywood.Za jedyne.....600 sd!Mnie się ogromnie podoba, jest moim ulubionym ubraniem, mam ją dopiero od 2 dni.Nie mogłam nie dodać stylizacji z nią tutaj.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Kapelusz - VOILE
Naszyjnik - Z prezentów na fb 
Top - Archive
Spódnica - Young Hollywood
Torebka - MM fashion
Buty - Pretty n'Love

Podoba Wam się?

11 komentarzy:

  1. Stylizacja jest śliczna tylko ten kapelusz trochę psuję :D

    Edka2929

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Maxi godna podziwu, dla mnie 600 sd to kosmos! Nigdy jeszcze tyle nie miałam :C Zgadzam się także z Edką, że ten kapelusz nie bardzo pasuje, wydaje mi sie on taki koślawy :F Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z Edką,reszta spokoo

    OdpowiedzUsuń
  4. Omg! Takie cudeńka tylko za 600sd :O Kto był taki głupi i ci ją sprzedał???

    dareczek7

    OdpowiedzUsuń
  5. Przepiekna *-* Tylko ta cena, 600 sd!

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie jest źle :)
    Co do spódniczki - muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka jest fajna, lecz ja nie potrafię z nią niczego wykombinować, bo jak się zacznę przypatrywać, to doll ma 'odwłok', a wtedy uchodzi mi chęć robienia z nią stylki!

    OdpowiedzUsuń
  7. Ja bym zmieniła na pewno kapelusz, jest brzydki i brzydko się komponuję z całością.

    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  8. Szczęściara, świetna spódnica :3 A stylizacja jak najbardziej przypadła mi do gustu, nawet z tym kapeluszem.

    klusia03

    OdpowiedzUsuń