O to moja zdobycz - MAXI z Young Hollywood.Za jedyne.....600 sd!Mnie się ogromnie podoba, jest moim ulubionym ubraniem, mam ją dopiero od 2 dni.Nie mogłam nie dodać stylizacji z nią tutaj.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba.
Kapelusz - VOILE
Naszyjnik - Z prezentów na fb
Top - Archive
Spódnica - Young Hollywood
Torebka - MM fashion
Buty - Pretty n'Love
Podoba Wam się?

Stylizacja jest śliczna tylko ten kapelusz trochę psuję :D
OdpowiedzUsuńEdka2929
Wow! Maxi godna podziwu, dla mnie 600 sd to kosmos! Nigdy jeszcze tyle nie miałam :C Zgadzam się także z Edką, że ten kapelusz nie bardzo pasuje, wydaje mi sie on taki koślawy :F Fruzia331
OdpowiedzUsuńZgadzam się z Edką,reszta spokoo
OdpowiedzUsuńOmg! Takie cudeńka tylko za 600sd :O Kto był taki głupi i ci ją sprzedał???
OdpowiedzUsuńdareczek7
ogolny bazar :)
UsuńPrzepiekna *-* Tylko ta cena, 600 sd!
OdpowiedzUsuńślicznie! Takie cudo. *o*
OdpowiedzUsuńNie jest źle :)
OdpowiedzUsuńCo do spódniczki - muszę przyznać, że na pierwszy rzut oka jest fajna, lecz ja nie potrafię z nią niczego wykombinować, bo jak się zacznę przypatrywać, to doll ma 'odwłok', a wtedy uchodzi mi chęć robienia z nią stylki!
Ja bym zmieniła na pewno kapelusz, jest brzydki i brzydko się komponuję z całością.
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Szczęściara, świetna spódnica :3 A stylizacja jak najbardziej przypadła mi do gustu, nawet z tym kapeluszem.
OdpowiedzUsuńklusia03
Bardzo ładna ;)
OdpowiedzUsuńa38013