Witajcie. Na początku powiem Wam, że od dzisiaj będziecie mogli zobaczyć tutaj moje stylizacje - z czego bardzo się cieszę ;) Nie będę rozpisywała się o sobie, bo to nie ma sensu i szkoda zaśmiecać post. Jeżeli chcecie mnie lepiej poznać to zapraszam na moje konto. Przejdźmy do najważniejszej rzeczy, czyli do stylizacji. Jak sam tytuł wskazuje pojawia się motyw zwierzęcy - wężowa skóra. Aby nie przyćmić tego efektownego wzoru dobrałam resztę rzeczy w kolorze czerni, oraz złote dodatki. Przepraszam za brak torebki, ale żadna nie pasowała na tyle by ją umieścić w tej stylizacji. Mało tego, gdy jakąś zakładałam to stylizacja wydawała się zbyt "przepełniona" i wyglądała jak "wysypisko" ;) A oto stylizacja:
Top - PPQ of Mayfair + Rio
Spódnica - Tingeling
Kurtka - Jean Paul Gaultier Tribute
Buty - Rio + Limited Edition
Kapelusz - Bonjour Bizou
Naszyjnik - Chanel Tribute
Bransoletka - Limited Edition

Super,wszystko do siebie pasuje ;))
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Witaj na blogu :)Stylizacja bardzo mi się podoba,rzeczywiście torebka jest tu niepotrzebna.
OdpowiedzUsuńMiss_kasia001
Ajajajaj, witaj. Bardzo się cieszę że tu trafiłaś, kocham twoje outfity, ten również jest boski <3 Powodzenia !
OdpowiedzUsuńmisslola_88
Swietna stylizacja :)) nawet nie zauwaza sie tu braki torebki
OdpowiedzUsuńWelma
SZAŁ ! :) Bardzo mi się podoba, szczególnie ta kurtka <3
OdpowiedzUsuńklusia03
stylizacja super, a kurtka jest odlotowa :)
OdpowiedzUsuńNie do opisania! Przepięknie i perfekcyjnie!
OdpowiedzUsuńPowodzenia w pisaniu i świetna stylizacja! ;)
OdpowiedzUsuńStylizacja bardzo oryginalna. Motyw wężowej skóry bardzo spodobał mi się w połączeniu do złota. Racja , lepiej nie dodawać nic więcej do tej stylizacji. Sama w sobie jest cudowna :D
OdpowiedzUsuń+ Powodzenia w pisaniu.
misiaczek007
Fajne, bardzo :) Witammy! :3 Fruzia331
OdpowiedzUsuńStylizacja bardzo mi się podoba, bardzo ładnie i estetycznie piszesz to się liczy. Co do torebki, masz rację jest tutaj zbędna, dużo się dzieje nawet bez niej :)
OdpowiedzUsuńŚliczna stylizacja!Połączenie czerni i złota jest moim ulubionym,a do tego jeszcze ten motyw zwierzęcy!Na prawdę ciekawa,interesująca i orginalna stylizacja ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Super fajnie! Bardzo podoba mi się takie zwierzęce połączenie.
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Super stylka, buty się świetnie łączą z spódniczką!
OdpowiedzUsuń