poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Mix Outfits - motyw zwierzęcy

Witajcie. Na początku powiem Wam, że od dzisiaj będziecie mogli zobaczyć tutaj moje stylizacje - z czego bardzo się cieszę ;) Nie będę rozpisywała się o sobie, bo to nie ma sensu i szkoda zaśmiecać post. Jeżeli chcecie mnie lepiej poznać to zapraszam na moje konto. Przejdźmy do najważniejszej rzeczy, czyli do stylizacji. Jak sam tytuł wskazuje pojawia się motyw zwierzęcy - wężowa skóra. Aby nie przyćmić tego efektownego wzoru dobrałam resztę rzeczy w kolorze czerni, oraz złote dodatki. Przepraszam za brak torebki, ale żadna nie pasowała na tyle by ją umieścić w tej stylizacji. Mało tego, gdy jakąś zakładałam to stylizacja wydawała się zbyt "przepełniona" i wyglądała jak "wysypisko" ;)  A oto stylizacja:

Top - PPQ of Mayfair + Rio
Spódnica - Tingeling 
Kurtka - Jean Paul Gaultier Tribute
Buty - Rio + Limited Edition
Kapelusz - Bonjour Bizou
Naszyjnik - Chanel Tribute
Bransoletka - Limited Edition 

14 komentarzy:

  1. Super,wszystko do siebie pasuje ;))

    BlackEvee

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj na blogu :)Stylizacja bardzo mi się podoba,rzeczywiście torebka jest tu niepotrzebna.

    Miss_kasia001

    OdpowiedzUsuń
  3. Ajajajaj, witaj. Bardzo się cieszę że tu trafiłaś, kocham twoje outfity, ten również jest boski <3 Powodzenia !

    misslola_88

    OdpowiedzUsuń
  4. Swietna stylizacja :)) nawet nie zauwaza sie tu braki torebki

    Welma

    OdpowiedzUsuń
  5. SZAŁ ! :) Bardzo mi się podoba, szczególnie ta kurtka <3

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  6. stylizacja super, a kurtka jest odlotowa :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie do opisania! Przepięknie i perfekcyjnie!

    OdpowiedzUsuń
  8. Powodzenia w pisaniu i świetna stylizacja! ;)

    OdpowiedzUsuń
  9. Stylizacja bardzo oryginalna. Motyw wężowej skóry bardzo spodobał mi się w połączeniu do złota. Racja , lepiej nie dodawać nic więcej do tej stylizacji. Sama w sobie jest cudowna :D

    + Powodzenia w pisaniu.

    misiaczek007

    OdpowiedzUsuń
  10. Stylizacja bardzo mi się podoba, bardzo ładnie i estetycznie piszesz to się liczy. Co do torebki, masz rację jest tutaj zbędna, dużo się dzieje nawet bez niej :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Śliczna stylizacja!Połączenie czerni i złota jest moim ulubionym,a do tego jeszcze ten motyw zwierzęcy!Na prawdę ciekawa,interesująca i orginalna stylizacja ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  12. Super fajnie! Bardzo podoba mi się takie zwierzęce połączenie.

    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  13. Super stylka, buty się świetnie łączą z spódniczką!

    OdpowiedzUsuń