Robiąc porządki na komputerze znalazłam kilka nieopublikowanych jeszcze grafik, które mogę Wam sprzedać. Wszystkie są mojego autorstwa. Jeżeli jesteście zainteresowani dajcie znać w komentarzu. Ich ceny będą w granicach 20-40 sd. Nic drożej.
Jeżeli jakaś poza się Wam spodoba, mogę dodać Wam tło + napis.
(trochę drożej +10-15sd)
1.
2.
3.
4.
5.
Jeżeli jakaś poza się Wam spodoba, mogę dodać Wam tło + napis.
(trochę drożej +10-15sd)
1.
2.
3.
4.
5.
Serdecznie Was pozdrawiam - Saritka1995.





Ładne :D Polecam :3
OdpowiedzUsuńCzemu nie widze obrazków ? ;c
OdpowiedzUsuńbo jeszcze nie dodałam, zaraz dodam :)
Usuńile byś chciała za nr 3? i czy dałoby się sukienke zrobić w kolorze babypink q:
OdpowiedzUsuńmandaryna1996
Wow, nie wiedziałam, że zajmujesz się grafiką. Jest naprawdę niezła ;o
OdpowiedzUsuńOgółem 3 i 2 najlepsze :)
Jakie śliczne 2, 3 i 5 *.*
OdpowiedzUsuńKupiłabym którąkolwiek bo wszyskie są ładne ale nie mam kasy na razie
OdpowiedzUsuńBardzo ładne!Masz talent.Ja na razie nie potrzebuje nagłówka ;)
OdpowiedzUsuńa38013
SARITKA :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OdpowiedzUsuńomg. ;o
SLICZNE To!