czwartek, 29 sierpnia 2013

Pytanie.


Robiąc porządki na komputerze znalazłam kilka nieopublikowanych jeszcze grafik, które mogę Wam sprzedać. Wszystkie są mojego autorstwa. Jeżeli jesteście zainteresowani dajcie znać w komentarzu. Ich ceny będą w granicach 20-40 sd. Nic drożej.  

Jeżeli jakaś poza się Wam spodoba, mogę dodać Wam tło + napis. 
(trochę drożej  +10-15sd)

1.

2.
 3.

4.

5.


Serdecznie Was pozdrawiam - Saritka1995.

9 komentarzy:

  1. Czemu nie widze obrazków ? ;c

    OdpowiedzUsuń
  2. ile byś chciała za nr 3? i czy dałoby się sukienke zrobić w kolorze babypink q:

    mandaryna1996

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow, nie wiedziałam, że zajmujesz się grafiką. Jest naprawdę niezła ;o
    Ogółem 3 i 2 najlepsze :)



    OdpowiedzUsuń
  4. Kupiłabym którąkolwiek bo wszyskie są ładne ale nie mam kasy na razie

    OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo ładne!Masz talent.Ja na razie nie potrzebuje nagłówka ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  6. SARITKA :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    omg. ;o
    SLICZNE To!

    OdpowiedzUsuń