poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Select The Style - ankieta.


Wybrałam cztery najlepsze prace. Przypominam, że do wygrania jest aż 50 sd.
Głosujcie na najlepszy strój plażowy/wakacyjny!

1.

2.
3.

4.


10 komentarzy:

  1. Trudny wybór,wszystkie są ładne.

    OdpowiedzUsuń
  2. zagłosowałam na oliwcie_paris..zasłużyła

    BlackEvee

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za umieszczenie mnie w ankiecie. Moim faworytem jest 3 :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Zagłosowałam na 4 XD
    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  5. Nie umiem wybrać. Wszystkie stylizacje naprawdę mi się podobają. Podoba mi się nr. 1 , gdyż kolory są bardzo ładnie dobrane a ubrania oryginalne. Nie wiem na kogo głosować dlatego zostawiam decyzję innym użytkownikom.

    misiaczek007

    OdpowiedzUsuń
  6. JA zagłosowałam na numer trzy,ponieważ bardzo mi się podoba ta stylizacja.Szczegulnie to że jest taka zwiewna i ma te elementy złota,które bardzo pasują do ciemnej karnacji LipstickFresh.Strój wykonany bardzo przemyślanie ;)

    a38013

    OdpowiedzUsuń
  7. Dziękuje wszystkim, którzy na mnie głosowali :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Trzecia bije wszystkie inne na głowę!

    OdpowiedzUsuń