Nie umiem wybrać. Wszystkie stylizacje naprawdę mi się podobają. Podoba mi się nr. 1 , gdyż kolory są bardzo ładnie dobrane a ubrania oryginalne. Nie wiem na kogo głosować dlatego zostawiam decyzję innym użytkownikom.
JA zagłosowałam na numer trzy,ponieważ bardzo mi się podoba ta stylizacja.Szczegulnie to że jest taka zwiewna i ma te elementy złota,które bardzo pasują do ciemnej karnacji LipstickFresh.Strój wykonany bardzo przemyślanie ;)
Trudny wybór,wszystkie są ładne.
OdpowiedzUsuńzagłosowałam na oliwcie_paris..zasłużyła
OdpowiedzUsuńBlackEvee
Dziękuję za umieszczenie mnie w ankiecie. Moim faworytem jest 3 :)
OdpowiedzUsuńGłosuję na 2 :)
OdpowiedzUsuńZagłosowałam na numer trzy :)
OdpowiedzUsuńZagłosowałam na 4 XD
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Nie umiem wybrać. Wszystkie stylizacje naprawdę mi się podobają. Podoba mi się nr. 1 , gdyż kolory są bardzo ładnie dobrane a ubrania oryginalne. Nie wiem na kogo głosować dlatego zostawiam decyzję innym użytkownikom.
OdpowiedzUsuńmisiaczek007
JA zagłosowałam na numer trzy,ponieważ bardzo mi się podoba ta stylizacja.Szczegulnie to że jest taka zwiewna i ma te elementy złota,które bardzo pasują do ciemnej karnacji LipstickFresh.Strój wykonany bardzo przemyślanie ;)
OdpowiedzUsuńa38013
Dziękuje wszystkim, którzy na mnie głosowali :)
OdpowiedzUsuńTrzecia bije wszystkie inne na głowę!
OdpowiedzUsuń