mhm, fajnie ... coś czuje, że to będzie teraz cały czas przekładane ..
2 tgodnie to dość dużo czasu na ogarnięcie prac. Ci, którzy nie zdąrzyli jeszcze tego zrobić to powinni zostać wyrzuceni z konkursu.
Zgadzam się, nie chce mi się czekać do 13 :(
Macie rację... ja rozumiem czekać, gdy w finale jest 4 osob, 2 nie oddały pracy to finał z dupy ;/ ale jak jest 30 osób i 10 nie oddało to ich problem... fajnie, że 20 osób potrafi sie dostosowac, a 10 nie...
Właśnie co innego finał, wtedy bym to całe zamieszanie zrozumiała. Jednak jeśli te osoby nie oddały pracy choć miały mnóstwo czasu to już ich problem.
Cholera... a ja dzisiaj oddałam pracę i to ogarniałam ją tak, żeby zdążyć. Jakbym wiedziała ze mam tydzień, lepiej bym sie przyłożyła..
Strasznie długo czekania dla osób, które już oddały swoje prace :(klusia03
Tydzień to trochę długo. Myśląc o dodatkowym czasie miałam na myśli dzień lub dwa. No, ale nie ja o tym decyduję :)
A ja poczekam (:Skoro ma byc kilka etapow, ktos musi odpasc, a jak prace oddalo 20 osob, to rywalizacja bd slaba.
Aż tydzień? Trochę za długo...
mhm, fajnie ... coś czuje, że to będzie teraz cały czas przekładane ..
OdpowiedzUsuń2 tgodnie to dość dużo czasu na ogarnięcie prac. Ci, którzy nie zdąrzyli jeszcze tego zrobić to powinni zostać wyrzuceni z konkursu.
OdpowiedzUsuńZgadzam się, nie chce mi się czekać do 13 :(
UsuńMacie rację... ja rozumiem czekać, gdy w finale jest 4 osob, 2 nie oddały pracy to finał z dupy ;/ ale jak jest 30 osób i 10 nie oddało to ich problem... fajnie, że 20 osób potrafi sie dostosowac, a 10 nie...
UsuńWłaśnie co innego finał, wtedy bym to całe zamieszanie zrozumiała. Jednak jeśli te osoby nie oddały pracy choć miały mnóstwo czasu to już ich problem.
UsuńCholera... a ja dzisiaj oddałam pracę i to ogarniałam ją tak, żeby zdążyć. Jakbym wiedziała ze mam tydzień, lepiej bym sie przyłożyła..
OdpowiedzUsuńStrasznie długo czekania dla osób, które już oddały swoje prace :(
OdpowiedzUsuńklusia03
Tydzień to trochę długo. Myśląc o dodatkowym czasie miałam na myśli dzień lub dwa. No, ale nie ja o tym decyduję :)
OdpowiedzUsuńA ja poczekam (:
OdpowiedzUsuńSkoro ma byc kilka etapow, ktos musi odpasc, a jak prace oddalo 20 osob, to rywalizacja bd slaba.
Aż tydzień? Trochę za długo...
OdpowiedzUsuń