sobota, 7 września 2013

Koniecznie Przypomnienie!!!


Przypisanie do grup - KLIK
Kategorie grup - KLIK

MACIE CZAS DODATKOWO PRZEZ NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ
DO 13.09 (PIĄTEK)!

10 komentarzy:

  1. mhm, fajnie ... coś czuje, że to będzie teraz cały czas przekładane ..

    OdpowiedzUsuń
  2. 2 tgodnie to dość dużo czasu na ogarnięcie prac. Ci, którzy nie zdąrzyli jeszcze tego zrobić to powinni zostać wyrzuceni z konkursu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się, nie chce mi się czekać do 13 :(

      Usuń
    2. Macie rację... ja rozumiem czekać, gdy w finale jest 4 osob, 2 nie oddały pracy to finał z dupy ;/ ale jak jest 30 osób i 10 nie oddało to ich problem... fajnie, że 20 osób potrafi sie dostosowac, a 10 nie...

      Usuń
    3. Właśnie co innego finał, wtedy bym to całe zamieszanie zrozumiała. Jednak jeśli te osoby nie oddały pracy choć miały mnóstwo czasu to już ich problem.

      Usuń
  3. Cholera... a ja dzisiaj oddałam pracę i to ogarniałam ją tak, żeby zdążyć. Jakbym wiedziała ze mam tydzień, lepiej bym sie przyłożyła..

    OdpowiedzUsuń
  4. Strasznie długo czekania dla osób, które już oddały swoje prace :(

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  5. Tydzień to trochę długo. Myśląc o dodatkowym czasie miałam na myśli dzień lub dwa. No, ale nie ja o tym decyduję :)

    OdpowiedzUsuń
  6. A ja poczekam (:

    Skoro ma byc kilka etapow, ktos musi odpasc, a jak prace oddalo 20 osob, to rywalizacja bd slaba.

    OdpowiedzUsuń
  7. Aż tydzień? Trochę za długo...

    OdpowiedzUsuń