Coraz bardziej doskwiera mi nuda. Chyba muszę zabrać się porządniej za nagłówki, ale najpierw outfit.
Bluzka - Bonjour Bisou/sh
Top - Voile/sh
Marynarka - Archive/sb
Spodnie - Bonjour Bisou/sb
Pasek - Bonjour Bisou/sb
Buty - b/n
Torebka1 - Monte Carlo/sb
Torebka2 - Rio/sb



Lubię te spodnie, fajnie je wykorzystałaś :)
OdpowiedzUsuńprześliczna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńSuper i prześliczne spodnie..
OdpowiedzUsuń