niedziela, 6 maja 2012

#15 Slightly elegance


Coraz bardziej doskwiera mi nuda. Chyba muszę zabrać się porządniej za nagłówki, ale najpierw outfit.


Bluzka - Bonjour Bisou/sh
Top - Voile/sh
Marynarka - Archive/sb
Spodnie - Bonjour Bisou/sb
Pasek - Bonjour Bisou/sb
Buty - b/n
Torebka1 - Monte Carlo/sb
Torebka2 - Rio/sb



3 komentarze: