Ostatnie moje doświadczenie sprawiło, że stałam się nadmiar wrażliwa na wszelkiego typu oszustwa graficzne na Stardoll. Przy okazji też przypomniałam sobie o pewnej sprawie, która jakiś czas temu nie dawała mi spokoju, a że nie miałam ochoty grzebać w Internecie w poszukiwaniu dowodów pozostawiłam ja bez echa. Ale teraz zmieniłam zdanie, bo zrozumiałam, że ludzie powinni znać Nicki tych, którzy kradną, oszukują i plują ludziom prosto w oczy.
Kolejną dziewczyną, która na ogromny 'talent' do podpisywania się na czyichś pracach jest Angela22Pink. Nie wiem, co sobie te osoby wyobrażają.. A więc przechodząc do konkretów - Angela skopiowała, ba przywłaszczyła sobie pracę Magdomilowicza - no, no ambitna. Jeżeli sądziła, że ludzie nie mają oczu, to myliła się. Każdy, kto prowadzi swojego bloga o Stardoll lub chociaż trochę interesuję się światem Stardoll dokładnie rozpoznaje nagłówki MM. Także - złą markę do podrabiania wybrałaś sobie Moja Droga..
![]() |
Andzia-698.blogspot.com
|
Bardzo podobne, nie uważacie? :) A napis Arialem rzuca się na kilometr -,-
Kiedy napisałam do Naszej Bohaterki wiadomości, by oświecić ją, że to co robi nie jest fair, proszę bardzo - jaką odpowiedź dostałam od niej:
Nie sądziłam, że są tak wredne koleżanki, które wrabiają kogoś w oszustwo. Tak.. Bardzo interesujące, choć przyznam, że jak na 4 minutowe myślenie - 'jak się z tego wytłumaczyć o boszee?!' jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i niebanalości. Jeszcze takie wytłumaczenia nie słyszałam, ale w końcu.. Mało jeszcze w życiu widziałam. A co do podobania się.. Trudno żeby takie grafiki, jak grafiki MM komuś nie podobały się..
A co najlepsze.. Dziewczyna stara się o miano NcG. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno nie zagłosuję.
Kiedy napisałam do Naszej Bohaterki wiadomości, by oświecić ją, że to co robi nie jest fair, proszę bardzo - jaką odpowiedź dostałam od niej:
Nie sądziłam, że są tak wredne koleżanki, które wrabiają kogoś w oszustwo. Tak.. Bardzo interesujące, choć przyznam, że jak na 4 minutowe myślenie - 'jak się z tego wytłumaczyć o boszee?!' jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i niebanalości. Jeszcze takie wytłumaczenia nie słyszałam, ale w końcu.. Mało jeszcze w życiu widziałam. A co do podobania się.. Trudno żeby takie grafiki, jak grafiki MM komuś nie podobały się..
A co najlepsze.. Dziewczyna stara się o miano NcG. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno nie zagłosuję.
Co sądzicie o takich przypadkach? Znacie jeszcze jakieś 'genialne graficzki'? A może.. to MM skopiował nagłówek od Angeli?! Aż to jaki..
Pozdrawiam - (przewrażliwiona) Saritka1995.



widziałam ten nagłówek na jeszcze innym blogu : o
OdpowiedzUsuńmoże pamiętasz na jakim..?
UsuńAhh ... został już z niego usunięty , ale my-stardoll-zyrafa (?) w 99.9%
OdpowiedzUsuńA tak wgl . grafika milowicza wspaniała nie jest i tak szczerze mi się żadna jego graphic nie podobała ;p
wiesz każdy ma inny gust, bo ja np. w jego pracach byłam zakochana ;D + niestety na tym blogu jest juz inny nagłówek i nie mamy dowodów..
UsuńO_o jeśli już ma zamiar kopiowac nagłówki, to nie od takich sław jak MM! uważam że przewłaszczanie sobie czyjejś pracy jest po prostu okropne... no ale cóż, są ludzie i parapety :P
OdpowiedzUsuńNiestety takie rzeczy są na porządku dziennym -,- Jestem ciekawa co taka kopiara ma w głowie ?.. ehh
OdpowiedzUsuńhiruki
Zgadzam się z hiruki. Nie rozumiem takiego działania "kopiarek".
OdpowiedzUsuńAle jeszcze jedno , nawet jakby ''on'' skopiował od niej (to tylko przykład) to i tak wszyscy by uwierzyli jemu , bo jest sławny :P
OdpowiedzUsuńŻałośni są tacy ludzie, którzy kopiują .. Dobrze, że Saritka1995 zauważyła!!!
OdpowiedzUsuń