niedziela, 20 maja 2012

A TEN ŚWIAT ROI SIĘ OD PSEUDOTWÓRCÓW..


Ostatnie moje doświadczenie sprawiło, że stałam się nadmiar wrażliwa na wszelkiego typu oszustwa graficzne na Stardoll. Przy okazji też przypomniałam sobie o pewnej sprawie, która jakiś czas temu nie dawała mi spokoju, a że nie miałam ochoty grzebać w Internecie w poszukiwaniu dowodów pozostawiłam ja bez echa. Ale teraz zmieniłam zdanie, bo zrozumiałam, że ludzie powinni znać Nicki tych, którzy kradną, oszukują i plują ludziom prosto w oczy.
Kolejną dziewczyną, która na ogromny 'talent' do podpisywania się na czyichś pracach jest Angela22Pink. Nie wiem, co sobie te osoby wyobrażają.. A więc przechodząc do konkretów - Angela skopiowała, ba przywłaszczyła sobie pracę Magdomilowicza - no, no ambitna. Jeżeli sądziła, że ludzie nie mają oczu, to myliła się. Każdy, kto prowadzi swojego bloga o Stardoll lub chociaż trochę interesuję się światem Stardoll dokładnie rozpoznaje nagłówki MM. Także - złą markę do podrabiania wybrałaś sobie Moja Droga.. 

Andzia-698.blogspot.com


Bardzo podobne, nie uważacie? :) A napis Arialem rzuca się na kilometr -,-

Kiedy napisałam do Naszej Bohaterki wiadomości, by oświecić ją, że to co robi nie jest fair, proszę bardzo - jaką odpowiedź dostałam od niej:

Nie sądziłam, że są tak wredne koleżanki, które wrabiają kogoś w oszustwo. Tak.. Bardzo interesujące, choć przyznam, że jak na 4 minutowe myślenie - 'jak się z tego wytłumaczyć o boszee?!' jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłowości i niebanalości. Jeszcze takie wytłumaczenia nie słyszałam, ale w końcu.. Mało jeszcze w życiu widziałam. A co do podobania się.. Trudno żeby takie grafiki, jak grafiki MM komuś nie podobały się..

A co najlepsze.. Dziewczyna stara się o miano NcG. Nie wiem jak Wy, ale ja na pewno nie zagłosuję.
Co sądzicie o takich przypadkach? Znacie jeszcze jakieś 'genialne graficzki'? A może.. to MM skopiował nagłówek od Angeli?! Aż to jaki.. 

Pozdrawiam - (przewrażliwiona) Saritka1995.

9 komentarzy:

  1. widziałam ten nagłówek na jeszcze innym blogu : o

    OdpowiedzUsuń
  2. Ahh ... został już z niego usunięty , ale my-stardoll-zyrafa (?) w 99.9%
    A tak wgl . grafika milowicza wspaniała nie jest i tak szczerze mi się żadna jego graphic nie podobała ;p

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wiesz każdy ma inny gust, bo ja np. w jego pracach byłam zakochana ;D + niestety na tym blogu jest juz inny nagłówek i nie mamy dowodów..

      Usuń
  3. O_o jeśli już ma zamiar kopiowac nagłówki, to nie od takich sław jak MM! uważam że przewłaszczanie sobie czyjejś pracy jest po prostu okropne... no ale cóż, są ludzie i parapety :P

    OdpowiedzUsuń
  4. Niestety takie rzeczy są na porządku dziennym -,- Jestem ciekawa co taka kopiara ma w głowie ?.. ehh

    hiruki

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgadzam się z hiruki. Nie rozumiem takiego działania "kopiarek".

    OdpowiedzUsuń
  6. Ale jeszcze jedno , nawet jakby ''on'' skopiował od niej (to tylko przykład) to i tak wszyscy by uwierzyli jemu , bo jest sławny :P

    OdpowiedzUsuń
  7. Żałośni są tacy ludzie, którzy kopiują .. Dobrze, że Saritka1995 zauważyła!!!

    OdpowiedzUsuń