poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Bitwa na Style - podział na grupy.



JUŻ JUTRO PIERWSZE ZADANIA DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP!
ŚLEDŹCIE UWAŻNIE BLOGA! DRUGIEJ TAKIEJ SZANSY NA ZGARNIĘCIE TAKICH NAGRÓD JUŻ NIE BĘDZIE!!! 


30 komentarzy:

  1. Szkoda, że nie mogłem wtedy się zgłosić :c

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurde, nie zgłosiłam się :< Dopiszcie mnie!!

    adusiaczek3

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale zaczęłam skakać, ze szczęścia, że jestem w grupie Saritki :D Chociaz to nie ma jakiegoś większego znaczenia xD Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  4. WOW, grupa Saritki potężną ma moc! Grupa Magdusi też miażdży ; o

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Każda grupa sobie poradzi i każda jest równie dobra :)

      Usuń
  5. yeey. Jestem u Aldony :))

    bad_lady123

    OdpowiedzUsuń
  6. Ommm cieszę się że jestem w twojej grupię Sar :3



    FinalCarly

    OdpowiedzUsuń
  7. Uhuhu czekam na pierwsze zadanie :D

    klusia03

    OdpowiedzUsuń
  8. zapytam się, aby się nie zgubić - pierwsza osoba z każdej kolumny to "animator"(czy jakoś tak xDDD-czyli opiekun grupy xDDD)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tak jakby juror i przedstawiciel :D coś jak w xfactor XD

      Usuń
  9. Ooo, dzięki za szansę :) I jaka ładna grupa *.*

    OdpowiedzUsuń
  10. Dziękuję bardzo za przydzielenie do grupy Sar, aczkolwiek będzie ciężko! :)

    OdpowiedzUsuń
  11. a ja żebym nie zapomniała w której grupie jestem.
    Bo pewnie jak zwykle coś poplątam :(
    zapowiada się dobra zabawa

    OdpowiedzUsuń
  12. czy mogłabym się jeszcze zgłosić ?? proszę
    olastyl12345

    OdpowiedzUsuń
  13. patrząc na przeciwników mam małe szanse na wygraną, ale liczy się zabawa :D

    OdpowiedzUsuń

  14. Nieeee.. Grupa Magdusi nas zmiażdzy ;9 Aczkolwiek nasza grupa też jest pro ;3 Fruzia331

    OdpowiedzUsuń
  15. A.. Czy to będzie tak robione że:
    -Odpadają ludzie z grupy
    lub
    -Grupy odpadają
    lub
    -która grupa najwięcej razy wygra
    ?? Fruzia331

    OdpowiedzUsuń