Szkoda, że nie mogłem wtedy się zgłosić :c
A chcesz?
Ja go mogę przyjąć do swojej grupy z przyjemnością :)
OK :D
O jezu, wielkie dzięki! ♥♥♥♥
Nie mogę się doczekać. <3 Mass.
Kurde, nie zgłosiłam się :< Dopiszcie mnie!!adusiaczek3
Ok :)
Czekam :3
Zobaczymy ;))
Ale zaczęłam skakać, ze szczęścia, że jestem w grupie Saritki :D Chociaz to nie ma jakiegoś większego znaczenia xD Fruzia331
WOW, grupa Saritki potężną ma moc! Grupa Magdusi też miażdży ; o
Każda grupa sobie poradzi i każda jest równie dobra :)
Nie mogę się doczekać
yeey. Jestem u Aldony :))bad_lady123
Ommm cieszę się że jestem w twojej grupię Sar :3FinalCarly
Uhuhu czekam na pierwsze zadanie :Dklusia03
zapytam się, aby się nie zgubić - pierwsza osoba z każdej kolumny to "animator"(czy jakoś tak xDDD-czyli opiekun grupy xDDD)
tak jakby juror i przedstawiciel :D coś jak w xfactor XD
Ooo, dzięki za szansę :) I jaka ładna grupa *.*
Dziękuję bardzo za przydzielenie do grupy Sar, aczkolwiek będzie ciężko! :)
Ale mam fajną grupę :3
a ja żebym nie zapomniała w której grupie jestem. Bo pewnie jak zwykle coś poplątam :(zapowiada się dobra zabawa
czy mogłabym się jeszcze zgłosić ?? proszęolastyl12345
patrząc na przeciwników mam małe szanse na wygraną, ale liczy się zabawa :D
Poradzisz sobie i trochę wiary w siebie ;)
Dziękuje ;)a38013
Nieeee.. Grupa Magdusi nas zmiażdzy ;9 Aczkolwiek nasza grupa też jest pro ;3 Fruzia331
Każda grupa poradzi sobie na pewno :)
A.. Czy to będzie tak robione że:-Odpadają ludzie z grupylub-Grupy odpadająlub-która grupa najwięcej razy wygra?? Fruzia331
Szkoda, że nie mogłem wtedy się zgłosić :c
OdpowiedzUsuńA chcesz?
UsuńJa go mogę przyjąć do swojej grupy z przyjemnością :)
UsuńOK :D
UsuńO jezu, wielkie dzięki! ♥♥♥♥
UsuńNie mogę się doczekać. <3 Mass.
OdpowiedzUsuńKurde, nie zgłosiłam się :< Dopiszcie mnie!!
OdpowiedzUsuńadusiaczek3
Ok :)
UsuńCzekam :3
OdpowiedzUsuńZobaczymy ;))
OdpowiedzUsuńAle zaczęłam skakać, ze szczęścia, że jestem w grupie Saritki :D Chociaz to nie ma jakiegoś większego znaczenia xD Fruzia331
OdpowiedzUsuńWOW, grupa Saritki potężną ma moc! Grupa Magdusi też miażdży ; o
OdpowiedzUsuńKażda grupa sobie poradzi i każda jest równie dobra :)
UsuńNie mogę się doczekać
OdpowiedzUsuńyeey. Jestem u Aldony :))
OdpowiedzUsuńbad_lady123
Ommm cieszę się że jestem w twojej grupię Sar :3
OdpowiedzUsuńFinalCarly
Uhuhu czekam na pierwsze zadanie :D
OdpowiedzUsuńklusia03
zapytam się, aby się nie zgubić - pierwsza osoba z każdej kolumny to "animator"(czy jakoś tak xDDD-czyli opiekun grupy xDDD)
OdpowiedzUsuńtak jakby juror i przedstawiciel :D coś jak w xfactor XD
UsuńOoo, dzięki za szansę :) I jaka ładna grupa *.*
OdpowiedzUsuńDziękuję bardzo za przydzielenie do grupy Sar, aczkolwiek będzie ciężko! :)
OdpowiedzUsuńAle mam fajną grupę :3
OdpowiedzUsuńa ja żebym nie zapomniała w której grupie jestem.
OdpowiedzUsuńBo pewnie jak zwykle coś poplątam :(
zapowiada się dobra zabawa
czy mogłabym się jeszcze zgłosić ?? proszę
OdpowiedzUsuńolastyl12345
patrząc na przeciwników mam małe szanse na wygraną, ale liczy się zabawa :D
OdpowiedzUsuńPoradzisz sobie i trochę wiary w siebie ;)
UsuńDziękuje ;)
OdpowiedzUsuńa38013
OdpowiedzUsuńNieeee.. Grupa Magdusi nas zmiażdzy ;9 Aczkolwiek nasza grupa też jest pro ;3 Fruzia331
Każda grupa poradzi sobie na pewno :)
UsuńA.. Czy to będzie tak robione że:
OdpowiedzUsuń-Odpadają ludzie z grupy
lub
-Grupy odpadają
lub
-która grupa najwięcej razy wygra
?? Fruzia331